Atakum'a Tapu Kadastro Müjdesi! | Samsun Canlı Haber TV

Tapu ve Kadastro 10. Bölge Müdürü Hasan Özalban, Vatandaşa daha iyi ve yerinden hizmet verebilmek amacıyla Atakum Tapu Müdürlüğü'nü bir ay içerisinde Atakum Hükümet Konağı'na taşıyacağız dedi.Tapu ve Kadastro 10. Bölge Müdürü Hasan Özalban, memnuniye...

samsun, samsun, haber, samsun, canlı, haber, atakum, tapu, kadastro

Atakum'a Tapu Kadastro Müjdesi!

Yayınlayan: Editör-4
Tarih: 21/04/2017
Görüntülenme: 306
Embed

Tapu ve Kadastro 10. Bölge Müdürü Hasan Özalban, "Vatandaşa daha iyi ve yerinden hizmet verebilmek amacıyla Atakum Tapu Müdürlüğü'nü bir ay içerisinde Atakum Hükümet Konağı'na taşıyacağız" dedi.

Tapu ve Kadastro 10. Bölge Müdürü Hasan Özalban, memnuniyet odaklı hzmetlerini Samsun Canlı Haber TV mikrofonlarına anlattı.

MEMNUNİYET ODAKLI HİZMET
Tapu ve Kadastro 10. Bölge Müdürü Hasan Özalban "Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü olarak, vatandaş memnuniyetini ölçen iki kişilik bir ekibimiz var. Telefonlarla işlem yapan vatandaşlara geri dönüş sağlayarak bir sorun olup olmadığını tespit ediyoruz. Bu konuda da son derece şeffaf bir şekilde ilerliyoruz. Kamuda bizim dışımızda da kalite belgesi olan bir kurum olduğunu düşünmüyorum" dedi.

ATAKUMLULAR YERİNDE HİZMET ALACAK
Atakumlulara yerinde hizmet müjdesi veren Özalban "Vatandaşa daha iyi ve yerinden hizmet verebilmek amacıyla Atakum Tapu Müdürlüğü'nü bir ay içerisinde Atakum Hükümet Konağı'na taşıyacağız. Vatandaş da, belediye ile ilgili olan yazışmalarını gidip gelmek zorunda kalmadan halledebilecek. Yerinde hizmet almış olacak" diye konuştu.

Haber: Merve İLHAN
Kamera: Murat TANRIÖVERİ

Kanallar:
Etiketler:
Powered by WebTV Solutions