Samsunlular CHP'nin tavrını değerlendirdi! | Samsun Canlı Haber TV

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Seçimi tanımıyoruz açıklamasını Samsun Canlı Haber TV ekibi Samsunlulara sordu. Bakın samsunlular bu açıklamayı nasıl değerlendirdi.16 Nisan Referandumu ile oylamaya sunulan Anayasa değişiklik paketi Türkiye ge...

samsun, samsun, haber, samsun, canlı, haber

Samsunlular CHP'nin tavrını değerlendirdi!

Yayınlayan: editor7
Tarih: 21/04/2017
Görüntülenme: 106
Embed

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Seçimi tanımıyoruz" açıklamasını Samsun Canlı Haber TV ekibi Samsunlulara sordu. Bakın samsunlular bu açıklamayı nasıl değerlendirdi.

16 Nisan Referandumu ile oylamaya sunulan Anayasa değişiklik paketi Türkiye genelinde yüzde 51,4 evet yüzde 48,6 hayır oyu ile kabul edilirken mühürsüz oy tartışmaları sürüyor.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, "mühürsüz seçim" olarak tanımladığı 16 Nisan referandumu için "Bu seçimi tanımıyoruz, tanımayacağız!" ifadesini kullandı.

Kılıçdaroğlu, mühürsüz oyların geçerli sayılmasının sandıktan "Hayır" çıktığının kanıtı olduğunu da söyledi.

Bu tartışmaların ardından Samsun Canlı Haber TV ekibi vatandaşlara CHP'nin "Seçimi tanımıyoruz" açıklamasını nasıl değerlendiriyorsunuz diye sordu.

Samsunluların bir kısmı CHP liderine hak verirken, bir kısmı da milletin iradesine saygı gösterilmesi gerektiğini savundu.

Haber : Merve İLHAN
Kamera: Mine ŞEN

Kanallar:
Etiketler:
Powered by WebTV Solutions